szabipilota Creative Commons License 2007.04.16 0 0 1792

No, ez nem pánik, inkább pillanatnyi zavar :-)

Köszönöm az infót. Azért írtam ide, mert tudtam, hogy itt lesz olyan, aki tudni fogja mi a jelenlegi helyzet. Egyedül vajmi keveset tud barki is kiszopni a kisujjából...

Úgy tudtam, hogy az általam ismert cím a helyes, majd beleszaladtam az idézett weboldalba. Egy aprócska link azért elfért volna rajta, hogy mi az új cím, ahol megtalálható a hasonló szolgáltatás...

 

Az állandó radikális változással meg csak az a bajom, hogy egyszerűen rossz érzés, hogy szinte egyetlen évig sem marad szinte semmi ugyanúgy! Az alkotmányt is állandóan "újraírják". Egy esetleges változás esetén meg a bamba polgár néz ki a fejéből és keres valami olyasmi után, amiről eddig azt hitte, hogy jól tudja, ismeri. A legszebb ha meg is büntetik, mert nem úgy járt el, ahogyan az "új" szabályok előírják, hanem úgy, mint előtte egy-két évvel... Ez nem pánik. Ezzel hangot adok annak, hogy utálom ezt a helyzetet. A rendszerváltásnak 10 évvel ezelőtt kellett volna megtörténnie, nem most! Az egészségügybe is csak most sikerült beletrafálni, pedig már Krisztus idejében el kellett volna kezdeni, hogy mára legyen belőle valami. stb.stb.stb.

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: széles tamás (1790)