sziti Creative Commons License 2007.04.16 0 0 50

Röviden:

 

A Leaves' Eyes számomra kissé ciki volt... Szólt, ahogy szólt (előzenekarok örök sorsa...), ám az élő billentyűs nélküli playback szinti-orgiák nálam mindig kiverik a biztit. (Még jó, hogy a dobost azért megtaláltam a hangfalak takarásában, a színpad mérete ezt nem indokolta!). Liv Kristine néha egyszerűen hamis volt, párja pedig nem sok értékelhetőt tett hozzá. A nóták számomra felejthetők, ebből a zenei világból sokan vannak jobbak. (Mondjuk: 2/5)

 

A Kamelot lényegében hozta, amiért mentem. Roy Kahn jó frontember, élőben is tud jól énekelni, ráadásul hatásos előadó, no és a hangját is jól beosztotta (a ráadásban még jobb volt, mint az elején). Mondjuk kevesebb "Budapest" több lett volna (aki e megjegyzésembe belemagyaráz bármit is, "lelövöm"!:-D), ám remélem, tényleg visszajönnek egyszer. Jó nóták (az újak is!), énekelhető refrének, jól felépített program. (Az azért kiderült, hogy a zenekar világa viszonylag szűk zenei skálán mozog - de azon hibátlanul!) Negatívumként a szerintem túlhangosított egyik dob puffogása és a néha kása hangzás említendő. Összegezve: 4/5.