288 GTO
2007.04.14
|
|
0 0
151
|
Egy Bobó rátolta a szerelvény élére, majd azt az infót kaptam, hogy az esti 44336 sz. tehervonattal, de előfogatolva megy haza. Nem vártam meg mi állt rá, de az ottaniak Gigantot valószínűsítettek. Abban bízok, hogy valaki csak elkapta hazafelé, és kiderül az igazság. |
Előzmény: PalM23 (149)
|
|