Törölt nick Creative Commons License 2007.04.13 0 0 146
Köszi ... bakker, pedig még vissza tudtam volna menni - még gondoltam is, hogy tel.számot kéne cserélnünk, hogy megcsörgess ha jön és akkor vissza tudok menni...
Sebaj - majd legközelebb :))))
Előzmény: 288 GTO (145)