Törölt nick
2007.04.13
0
0
142
Köszi de erről most lecsúsztam. Másfelé volt dolgom a városban, de mégegyszer köszönöm, remélem legközelebb időben ki tudok menni Fradiba.
Előzmény:
paker12674 (140)