paker12674
2007.04.13
|
|
0 0
140
|
A 185-ös gép rakott tehervonatával 12:50-kor hagyta el Miskolc-Gömörit 3-4 órán belül lesz bp.-n.Köbánya-felsőn és Fradi bejáraton áll meg.A másik 185-ös(a kék) Szolnokról indul Fradin át Hegyeshalomba a mai nap. |
Előzmény: Törölt nick (118)
|
|