halinorbi Creative Commons License 2007.04.13 0 0 18

Forrás??  Vagy hol a gerinced kisfiam???

Téged is megvezett a sajtótók. Öröm nézni ezt a sok fekete lyukat...

 

 

 

 

Itt a a kedvencem: (méghozzá nem egy hozzád hasonló fikanicktől...)

 

Pitecus 2007.03.16 21:13:22 (99758)

Hidd el kedves topiktársam, annak idején, amikor a legjobban kellett volna a családomnak a pénz, elintézték Orbán führerék nekem a GYES-nek nevezett kegydíjat és elvették az adókedvezményemet, mert átestem egy bizonyos határon.

Kemény és szar évek voltak a 95-98-as időszakben levő évek. És mindez azért, mert csak a második  gyerekem született 97-ben. De ha 3-as ikrem lett volna, gyanítanám, hogy sem a terepjárót, sem pedig a  szociális gyerekápolót nem kapom meg.

A nyuggerekkel adóemelőző GYF csak kispiskóta Ovi kanführer tetteihez képest.

 

 

 

halinorbi 2007.03.16 21:32:53 (99760)

"...szar évek voltak a 95-98-as időszakben levő évek"

ebben egyetértünk... ezért nem értem az Orbánführer-ezést. A dátum gondolom nem elírás, mert a gyereked születését csak tudod, ezért felvilágosítalak: Horn Gyulát és Bokros Lajost kéne szídnod.

Nemrég Kósa Lajos elmesélte egy 2004-es emlékét: a Budapest Parádé közben, egy nénike méltatlankodott az Oktogonnál, hogy Orbánék miért engedik ezt... :-))) Hjjaaajjjj.

 

 

 

Pitecus 2007.03.16 23:03:27 (99768)

"A dátum gondolom nem elírás, mert a gyereked születését csak tudod, ezért felvilágosítalak: Horn Gyulát és Bokros Lajost kéne szídnod."

 

Hát éppen ezért. 1994-ben azért kapot bizalmat a FIDESZ, mert a népnek elege volt a BOkros csomagból. Ígért mindent, de 1997 év végére nemhogy jobb lett, hanem még rosszabbul éltem/éltünk, mint 1994-ben. (A Bokros csomag ellenére) 

Ezért írtam, amit írtam.

A szakértő újságok mind azt mondták, hogy a Bokros csomag igenis helyretette a magyar gazdaságot.

 

Látod, itt ellentét van. Vagy a BOkros csomag nem volt jó M.O.nak, vagy az akkori FIDESZ kezelt hütlenül és hazudott választáskor (úgy mint most az MSZP kormány). Rád bízom a választást. Én a másodikat emelném ki.

 

Off: 1994 és 1997 a gyerekeim születési évei.

 

Kósáról is megvan a véleményem: szerintem egy tök norma FIDESZES politikus (igaz, hogy még csak pógármester, de miből lesz a cserebogár...)

Csak úgy, konzervatívan szólva.

:-))))

 

 

 

halinorbi 2007.03.16 23:23:14 (99772)

Figyelj drágám. Asszem olvasd el a Kósa interjút! Rólad szól :-))))

http://index.hu/politika/belfold/kosa070309/

 

 

Mert a Fidesz 1998-2002 között volt hatalmon!!!

 

 

Előzmény: Robika127 (11)