SindbaD Creative Commons License 2007.04.11 0 0 5

Nos akkor pontosítok:

 

Stream alatt egy hatalmas, eltárolt audió állományt értettem, tehát nem kell real-time rendszer, rosszul fogalmaztam. Ebben kellene keresni.

 

Inkább mondok egy példát, mert láthatóan te nagyon otthon vagy ebben és olyan fogalmakkal operálsz, amelyek nekem idegenek, nekem igazából csak megoldási alternatívákat kellene felmutatnom, ha vannak ilyenek:

 

Adott mondjuk egy zenerészlet (kb. 1 perc) ez a minta. Ennek a mintának az előfordulásait kellene megkeresni a hatalmas audió állományban. Amiben lehet beszéd, zene, mindenféle. Rendezett állomány olyan szempontból, hogy bármi is van benne, azok egymás után jönnek szekvenciálisan és nem hangzanak egyszerre (ahogy említetted a példádban az egyszerre csengő telefonoknál). Sajnos csak ilyen pongyolán tudom megfogalmazni.

Az adott zenerészletet kellene megtalálni viszonylag nagy pontossággal.

Olyan "készterméket" keresek, ami a fejlesztő, vagy eladó segítségével testreszabható, azaz nem kell új fejlesztésbe fogni emiatt.

 

Ha ilyet tudsz, vagy olyan szoftvereket, amelyek nagyjából hasonló funkciót töltenek be, az nagyon hasznos infó volna.

 

Köszi.

 

 

 

 

 

 

Előzmény: flugi (4)