Hernyofan Creative Commons License 2007.04.06 0 0 142

Csak sajnos az árát is észre vettem:61.830.-:-(((((((((((

 

Emberek! Gyűjtögetni!....

 

Én sem azonnal besétáltam, és megvettem, hanem gyűjtögettem rá. Évente egy mozdonyt szoktam venni ( egyszer volt olyan, hogy megszaladt a ló, és kettőt is vettem a börzén, de ezt részben más, eladott modellek árából ), ennél több soha nem volt. Olyan viszont volt párszor, hogy egyet se, mert inkább kocsikat vettem, és nem jön ki párhuzamosan a kettő, vagy épp nem volt semmi pénzem. És? Majd jövőre lesz, van nekem időm, majd megveszem akkor...

 

Fogod magad, és félreteszel rá, aztán amikor megvan a pénz, akkor megveszed. Szerintem fullra hülyeség az, hogy a vasútmodellezést gazdag embereknek találták ki, és az "elit" modellekhez iszonyat sok pénzed kell, hogy legyen... Ha nincs rá annyi pénzed, akkoris van rá időd, hogy megvedd. Persze, ez kényelmetlenebb, mint bemenni a botba, és azonnal megvenni még pár raklapnyi modellel együtt,  de még mindig jobb, mint az ár miatt jajveszékelni, és eredményesebb is, ezt én magam garantálom. :)  

Van még rá pár éved, nem? Egy ideje ott van az már azon a weboldalon, meg fog várni. De ha mégsem, beszerzed máshonnan. Nekem van egy, megéri azt az árat, mert nagyon szép....

 

Előzmény: modellfan17 (132)