Sz.Fanni Creative Commons License 2007.04.05 0 0 68

Sziasztok!

 

Egy 15 éves lány vagyok és segítséget szeretnék kérni.

Az utcánkban van egy család, aki beagle kiskutyát "tart", de nagyon gonoszul bánnak vele. Ma is megverték szegényt. Nagyon mérges voltam a bácsira, de nem mertem szólni neki.

 

Ha van esetleg valaki, aki be tudná fogadni a Vacak névre keresztelt kutyát, akkor megpróbálom rávenni a családot, hogy esetleg egy jelképes összegért ajándékozzák nekem a kutyust, én pedig továbbadom jövőbeli jóakarójának.

 

A kiskutya egyenlőre szerencsére egészségesnek látszik, csak nagyon félénk-érthető okok miatt.

 

Budakeszin lakom, innen kéne elhozni Vacakot, ha sikerül elkérnem a "gazdáitól".

 

Ha van jelentkező, írjon ide a fórumra, vagy a newfoundland@freemail.hu címre és azt is írja meg, hogy mennyi pénzt szán arra (ha egyáltalán szán valamennyit), hogy mostani helyéről úgymond megvásárolja a kutyát. Pénzért talán könnyebben odaadná a család.

 

A kiskutya szerintem fiú, de utánajárok pontosan és nagyon fiatal, szerintem 1 évnél fiatalabb. Elképzelhető, hogy törzskönyves, ebben nem vagyok teljesen biztos. Nagy barna fülei vannak.Nagyon játékos kutya válik majd belőle barátságos környezetben, imádja, ha simogatják (a kerítésen keresztül szoktam simizni). Gyerekekkel jól meglenne, de szerintem annak is örülne, ha barátságosabb környezetben élhetné le élete hátralevő részét.

 

Előre is köszönöm mindenkinek a segítségét!!!

 

Fanni