cantaloupe Creative Commons License 2007.03.23 0 0 444

Tisztelt Vago Istvan!

 

Jajj, de jo, hogy erre a forumra bukkantam, ahol On is fellelheto es autentikus, kiforgathatatlan valaszt ad a felmerulo kerdesekre. :)

 

Nekem lenne egy eszrevetelem. Az utobbi musorokban tobbszor is elofordult, hogy a telefonos segitseg neha nyiltan, maskor pironkodva bevallotta, hogy a fennallo 30 masodperc alatt a vilaghalo leggyorsabb keresomasinajat, a Google-t veszi igenybe.

 

Megkerdezhetnem, hogy ez miert veri ki Onnel a biztositekot, es ezek utan miert lesz morcos?

 

En egy 30-as konyvmoly vagyok, 3 nyelven irok-olvasok folyamatosan- az olvasas szamomra soha nem cserelheto fel vagy le az internettel.

 

DE!!!

 

Ha valamelyik rokonom, haverom, ipam-napam ram szamit es szazezrek, neha milliok jelentik a tetet, en is bekattogtatnam a kerdest a Google-ba. (Felteve persze, hogy nem ismerem a valaszt...) Azert nem mindig egyetemes butasag az, mert azt is tudni kell, milyen cimszavak alapjan kell keresni, hogy 30 mp alatt a helyes valasz jojjon fel a matrixon. :)

 

Summa summarum: ha valaki "guglizik", nem biztos, hogy nincs mogotte tudas, nincs a szobajaban konyvespolc. Ne tessek ezert haragudni, csak a jatekosnak akar jot MINDEN telefonos segito.

 

Tisztelettel:

 

Cantaloupe, aki nem is annyira dinnye :)