duccika Creative Commons License 2007.03.22 0 0 334

  Nyugi lányok, még megvagyok:))) Tudjátok volt már ilyen, és akkor is túléltem, igaz segített rajtam az infuzió...

Na de a viccet félretéve, képzeljétek ma már tudtam inni, és nem is fáj, meg nem öklendezek, nem tudom mi válthatja ezt ki, már reggel én is úgy voltam, hogy nyomás a korház..már szédelegtem...aztán 1x csak lecsúszott és lement... nem tudom, a párommal arra tippelgetünk, hogy talán valami kis kaja elzárja azt a kis lukat ami még van, és olyankor történik ez meg...

  De borzalmas napok voltak, úgyhogy hétfőre van időpontom, és megyek is, megbeszélem a dokival, hogy tágítson kicsitt nagyobb rést, mert nem szeretnék többé ilyen napokat...éjszaka sem tudtam aludni...nagyon rossz volt, be kell ismernem..már a munkahelyemen is szóltak, hogy úgy nézek ki mint akibe hálni jár a lélek..és a nagyobbik baj az, hogy kezdtem úgy is érezni magam.

 Viszont bár tudom nem teljesen egészséges életmóddal , de átléptem a 20kilós határt, vagyis már 20 kilót lefogytam, nyugi tisztába vagyok vele, hogy ez nem jó így, 2 hónap alatt ez nagyon sok, úgyhogy megyek vissza az orvoshoz!!!

És köszönöm , hogy aggódtok értem!

Előzmény: genyanya (333)