Mazsiék Creative Commons License 2007.03.22 0 0 59

Szia!

Bár látom régi a kérdés, hátha még aktuális!?

Mi annyiban tudunk segíteni, hogy a mi esetünből fakadóan infókat adni neked!Mi most vettünk egy új lakást Dunaharasztiban-a Pagony Rezidenciában, és a Raiffeisentől vettünk fel hitelt, mert hasonlóan állunk mint ti!Tehát önerő nélkül mi a ezt a bankot ajánlanánk, mert a saját projekteknél(ez is pl. az nagyon rugalmas).Semmi túlbonyolítás, semmi plussz pénz nagyon segítőkészek!Van egy hiteltanácsadó iroda amivel kapcsolatban állnak, ők minden ügyet elindítanak, mindent elmagyaráznak!Nem tudom lakást már néztetek, mi az elképzelés?Aglomeráció esetleg?Mert ha igen, azt hiszem még vannak kisebb lakások, de ha nincs akkor Április végén kezdika következő ütem építését!A kivitelező  cégről annyit, hogy elég korrektek a lakások szépek, minden anyag bennük van májusban költözünk!!A határidők nem csúsztak el!15.000.000 lakás törlesztője 830006hó svájci frank alapú hitel-szerintem ezt kerestétek, nem?Igaz nem pest, de nagyon közel vagyunk hozzá, hévvel max.40 perc közvágóhíd, vonattal35 perc köki, busszal45 perc népliget.

A hiteltanácsadó neve:Bércesi Rita 06304750300 ők a Raiffeisennek dolgoznak, tehát ennél a banknál tudnak segíteni!

Azt ajánlom , ha érdekell nézd meg a Rezidencia honlapjáthttp://www.pagonyrezidencia.hu/!

Sok sikert kívánunk! A ház dolgairól olvashatsz a pagonyrezidencia index fórumon is !

 

Üdvözlettel:Csilla

Előzmény: Keksz.net (57)