Dr. Zook Creative Commons License 2007.03.19 0 0 4895
nem vagy bena csak ez egy elegge komplex es megaloman program... en meg sztem teljesen turelmes vagyok, csak ezen dolgokat reszletesen lefedni tenyleg csak konyvek terjedelmebe fer bele... nezz korbe egy konyvesboltban, az Inside Photoshop vagy a Photoshop Bible komoly es reszletes szakkonyvek, de kezdeni inkabb ajanlanek valami leckekre bontott felhasznalo-baratabb verziot, biztos van abbol is vagy ezer...

(hogy a kerdesere is valaszoljak, a dust and scratches inkabb homogen, defocusos reszeken mukodik, lassoval jelold ki a megdolgozni kivant feluletet, majd a select menubol adjal ra feathert (ez elhomalyositja a kijeloles szeleit, de direkt valtas legyen kijelol es nem kijelolt terulet kozott) majd hasznald a filtert, finoman egyensulozva a javitas erossege (radius) es a finomitas (treshold) kozott...)

masik, hogy tuti talalsz photoshop topicot tuti, lehet, hogy ott pengebb sracok ulnek a vonal tulvegen... meg amibol en anno sokat tanultam, a beepitett sugo (nem kotekedesbol javaslom, tenyleg jol megirtak, es meg talan meg leckek is vannak benne ugy emlekszem).

de a leginkabb elerendo cel, hogy mar maga az expo megfelelo legyen, no es vele a vilagitas!

zook,
maga a turelem
Előzmény: tiwald (4894)