.dredd. Creative Commons License 2007.03.18 0 0 141

Szia! ... és mindenki más is Szia!

 

Nos... bevallom, hogy a topicnyitó miatt (Cz.Dávid... Dév) nézegetem a topicot, mert vele személyesen is találkoztam, immár másodszor is és nekem is olyan gépem van (Pentax K100D), mint amilyen neki SAJNOS már nincs (de remélem minél hamarabb lesz ismét).

 

Nagyon kezdő vagyok fotózás terén, őszintén mondom, hogy az alapfogalmakkal is csak egy-két hónapja vagyok hellyel-közzel tisztában... de nagyon akarok..:)))

 

Felszerelésem egy kezdőhöz képest hála az égnek viszonylag jó, szerintem ezzel el lehet lenni egész sokáig.... K100D, kitobi, Sigma 28-135/3,8-5,6 macro, Tamron 70-300/4-5,6 LD IF macro és egy Sigma EF 500 DG Super vaku. Ja, most vettem a börzén egy Zeiss Pancolar 50/1,8 M42 fixet 5e Ft-ért, de az megint egy külön ismerkedési folyamat tárgya lesz :)))

 

Becsületes nevem egyébként Balázs Ernő és BUdapesten élek.

 

MInden téma érdekel, de egyelőre a géppel és a fotózással is ismerkedem, szóval nem mondhatom, hogy pl. a természetfotózás a liebling... majd elválik.

 

Mindenesetre nagyon jólesett a szíves fogadtatás, köszönöm... rendszeresen be fogok nézni ide.

 

Üdv

Előzmény: f.tom (140)