Gracioso Creative Commons License 2007.03.18 0 0 419
Sziasztok!

Egy kis tanácsra, útbaigazításra lenne szükségem. Elhagytam a szemüvegem, és nem nagyon akarok sokáig nélküle lenni, így elkezdtem nézegetni, hogy mivel pótolhatnám. 3 vagy 4 évig használtam az előző Avanglionomat (kb. 2500 Ft-s modell volt, tehát nem valami hűha), mindössze 3 problémám volt vele:
- tűző napban (és félig nappal szemben, persze nem belenézve) szinte semmit nem láttam benne :(, tehát szinte csak fél-napban lehetett biztonsággal használni
- sosem voltam biztos benne, hogy mennyire védi a szememet
- igazából ez az én hibám, az első kettő miatt sűrűn csak simán feltoltam a fejemre, és kitágult a rugója

Szeretnék most kicsit megbízhatóbb szemüveget, többet is tudnék rászánni, csak hirtelen nagyon sok kérdés merült fel.
1. Az Avanglion 10ezer feletti modelljei jobbak-e már? Megbízhatóak-e "szemünk védelmében"
2. Eddig azt hittem, hogy a Polaroid az űber cucc, itt meg majdnem azt olvastam, hogy az utcai kategóriába soroljátok. Mi ezzel a helyzet?
3. Beszéltetek a Polar-Glare-ről, ami ha jól értem valami Avanglion testvér, de sokkal jobban véd.
4. Ha egy kicsit fentebb lépnék a tervezett kategóriából (tehát mondjuk 10-12 ezernél többet adnék), akkor mi a következő értelmes márka, amire már érdemes kicsit többet szánni?

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Üdv!