libresz Creative Commons License 2007.03.13 0 0 1070
PISISTIMI-nek drága Timi olvasom a történeteid és be vallom rettenetesen tetszik már csak azért is mert én szilveszterkor kétszer is igy jártam!sokat táncoltunk mulattunk és ugyan éreztem hogy kell pisilnem de azt hittem hogy ki birom az uj évi pezsgő bontásig de nem igy történt!az az hogy ki is birtam volna de miután meg ittuk a pezsgőt már futottam is a wc re de ott egy másik csaj volt, és elaludt az ülőkénn {mondanom sem kell a nadrágja csorgott a pisitől}másnap be vallotta hogy nem birta kioldani az ővét és igy legalább a csempe tiszta maradt hogy gyorsan ráült az ülőkére!szoltam a barátnőmnek hogy nagybajban vagyok mert picit már is becseppent az alsomba a pisi mondta hogy szakadjak ki az udvarra,amit meg is tettem,te nemmertem elő venni mert megláttam az anyukáját aki nézte a szomszéd srácok rakéta bemutatóját! észre vett és intett hogy menjek nézni én is a tüzi játékot!majd kicsuszott a számon istenem összefogom magam pisilni! a néni meghallotta és azt mondta elém áll és guggoljak le igy nem fognak meglátni,és pisiljek ugy mint a lányok!nemvolt választásom mertmár csorgott az alsomba igy is! kpkodtam és le guggoltam de ilyedtemben csak a nadrágot toltam le a gatyám fent marad és már zuhogott is az arany nedü!bele a hófehér kis gatyába! mikor észre vettem már majdnem sirtam ,de a néni is meglátta a bajt és azt mondta menjek az alagsorba hoz majd tiszta alsót+törülközőt!mkor vissza ért igazánn meg lepődtem,mert az alsó nem volt más mint egy csodálatos napsárga telesegges bugyi!azt mondta nyugodtan vegyem fel ugysem látja senki és száraz ami igaz is volt igy mentünk vissza a lakásba. a lány gyengéden a fülembe sugta tud mindent és ne szégyeljem magam mert rajta is sárga bugyikavan, de az övé tanga és tetszik neki hogy egyforma bugyink van!hajnalig még mulatoztunk mikor el indult az elsö busz!elköszöntm tőlük de a kapuban még inni kelett bucsu piát bár netettem volna mert a busz hátsorészében ugyelkapott a pisilhetnék hogy felhuztam a térdeim a mellkasom ig és már ömlött is apezsgő illatu láva!igy megint csak az alsom és a fenekemlett pisis!nagyon élvezetes volt nőibugyiban bepisilni! szivesen meg tenném veled is ha benne volnál!csabamurancsik@freemail.hu
Előzmény: pisistimi (636)