kismica Creative Commons License 2007.03.12 0 0 5576

Tasha, nagyon jópofa gyereked van ám!!! Annyira látszik, hogy nem egy szomorkodós :)))

 

Shaish, képek?

 

Nekem Maclaren Techno XT van, erről tudok írni, annak "közepesek" a kerekei. 4-5 napja használjuk, már hirdetem is a Trophyt :) Ez 6,5 kg, dönthető, lábtartója állítható, már aludt is benne Matyi... Ma is jó nagyot sétáltunk úgy, hogy a nyugodt helyeken sétált velem kézenfogva, a másik kezemmel pedig toltam az üres (bár megrakott ;) -  vásárlásból mentünk haza -) kocsit. A lába jó messze van a keréktől.

Egyszerűen tele van a hócipőm a babakocsikkal, a Trophy nagy kocsinak ideális volt, ez kicsinek, ezen nem vagyok hajlandó spórolni, egy havi albérletünk 40e+a rezsi, ez a kocsi 55e volt... Ha kocsink lenne, az is hasonló ár/hó, ezt pedig használom még vagy 1-1,5 évig...

 

Azóta egész sokat buszozunk/trolizunk. Viszont azt kérdezném, h Ti kiveszitek-e a gyerkőcöt tömegen???

Mert 2 napja egy buszsofőr rámmordult, hogy vegyem ki Matyit... De nem vettem, mert elképzelhetetlennek tartom, hogy leszállás előtt lenne időm és lehetőségem felállni/berakni a kocsiba és még le is szállni.... Ok, lehet, h borulékony egy babakocsi gyerekkel, de a kocsi magában is és a kezemben sincs nagyobb biztonságban :(

 

Nem is tudom, h írtam-e nektek: átadnák a lakásunkat, fűtés és meleg víz nélkül... Már csak nevettem :)

Előzmény: Fogár (5575)