MBman Creative Commons License 2007.03.12 0 0 735

"ZVR-102 gyártási és beszerzési éve is '99. Ez gondolom elírás, régebbi kell hogy legyen."

Szerintem is régebbi, olyan 95-96 körüli lehet. Beszerzési éve megeshet, hogy 99. Gondolom a két ZVR rendszámú E98-al egyidőben szerezték be őket nem?

".....Ezt miből gondolod.

Amúgy egy hét telt el a járat indulása óta. Nem kellene messzemenő következtetések levonni, egyelőre. Amúgy a vasárnapi 19:00-ás Zalaegerszeg-Budapest az indulását követő 2. héten csak 10-12 utassal ment."

Ezért is írtam, hogy várjunk még pár hetet. De a mondandóm inkább a rendszeres reggeli járatra vonatkozott. Egerszeget inkább ne hasoníltsuk ehhez. Háromszor akkora város, vonatközlekedés egy nagy nulla. meg onnan addig is több busz indult 5 kor. Akinek kora volt az 5 óra- átment 7 re.

Gondolom nem az a lényeg, hogy az a szentgrótról pestre tartók leszállnak-e vagy sem. Csak a jegyet külön veszik meg, mert más a két járat száma.

Egyébként azt gondoltam, hogy egyből telt házzal fog menni már első alkalommal is, mert a vonatról átszoknak a buszra.... De ha nekik kell a 3és fél órás vonatozás, akkorcsak hajrá! :)