borcsi555 Creative Commons License 2007.03.05 0 0 5447
Sziasztok! Buli jó lett, bár ismét murphy jeleskedett, mikor ne aludjon a gyermek du, hát akkor, ha egy sereg vendéget várunk és nem a nyavajgós , fáradt Noját pátyolgatnánk:)) Csokitortából somlói sikeredett, de isteni lett.
Ertal, örülök, hogy jó lett a kórusbuli, képeken is látszik. Tasiddal mi légyen?
Biliztetés: nekem első gyermek, de kicsit már utánanéztem a kérdésnek. Pl. távol keleten 9 hós kortól biliztetnek, eu-ban ez is jóval később jellemző, mint minden más.
Régen ugye itt sem az volt, hogy 3 évesen még pelusba trotty, de hát ne jöjjünk a régenekkel:) Én tuti elkezdem nyáron a leánnyal, persze erőszakoskodni nem fogok.
Gynyúl:nagyon sajnálom Ádámot! Én aztán tudom, milyen a lázas gyerekkel a kezemben sírva pánikolás. Ha vki tud ellenszert, ki vele:) Azt is utálom, mikor a beteg gyereket viszik társaságba (letagadják, hogy beteg), mert anyuci unatkozik otthon és vágyik a közösségbe. Férjem tesója ilyen pl..ők fertőzték meg előszőr Noémit. Még csak 6 hós volt, tüsszögtek ,köhögtek a fejére.
Mi jól vagyunk, Shaish és ti??
Ádámnak jobbulást!!!!