Gyáva Nyúl Creative Commons License 2007.03.05 0 0 5445
sziasztok.
megint beteg az Ádám. :(( ez most nagyon durva vírus, a nagyanyja hozta haza egy ismerősétől, akivel együtt ingáznak Pestre. (randa dolgokat gondolok azokról, akik betegen munkába mennek és jól végigfertőzik a vonatot meg a munkatársakat, még akkor is, ha tudom, h sokan az állásukkal játszanak, ha beteget jelentenek.) Az anyám pénteken lázasodott be nagyon, az Ádám tegnap még csak kicsit, de ma du. már 39,8-at mértem (levonás előtt). és csak sírt azzal az elhaló, keserves sírással... aztán később totál bepánikoltam, mert elkezdett reszketni, pedig akkor "csak" 38,7 volt. szerencsére olyan a dokink, h fel tudtam hívni vas. este háromnegyed 10-kor, mondta, h higgadjak le, ez csak annyit jelent, h most megy fel a láza. és tényleg, mire a telefont leraktam, már 39,4 volt. ez nagyon ijesztő... és szörnyű volt, ahogy remegett a karomban. és persze én meg annyira sz@r anya vagyok, h ahelyett, h megnyugtattam volna, én is kiborultam. ezen sürgősen változtatnom kell, mert így nagyon nem lesz jó. nálatok, valakinél nincs ilyen gond? ha valami baja van a gyerkőcnek, ti hogyan maradtok látszólag nyugodtak? bár gondolom, ez nagyrészt alkati kérdés, én meg mindig ilyen idegbeteg voltam. na mindegy. még most is meleg szegénykém, de már nem annyira.