dipstick Creative Commons License 2007.03.05 0 0 1038
Üdv mindenkinek!

Örülök, hogy létezik egy ilyen fórum, ahol ezekről a témákról is eszmét lehet cserélni. Nekem is van néhány furcsa vágyam, ezeknek egy jelentős része a pisivel és a pisiléssel kapcsolatos. Ugyan én nem szoktam bepisilni, de lányok efféle akciói rendkívül fel tudnak izgatni, ahogy a "hagyományos", akadálymentes női pislantások is. Számomra a legizgatóbb dolgok egyike egy szép, kívánatos, amolyan "nyalnivaló" puncival rendelkező hölgyeményt minél közelebbről szemlélni, ahogy az arany színű, vagy épp áttetszőbb nedűnek szabad folyást enged. Ha netán még rám is jut belőle, az mégjobb. Persze azért az ilyen témájú filmek, fotók is megbizsergetnek. Régóta vonz a pisis téma, így számos játékot kieszeltem már arra az esetre, ha egy hasonló érdeklődési körű leányzót az utamba sodor a szél.

Párosban még nem volt alkalmam ilyesféle élvezetekhez, viszont egyszer annyira elfogott a vágy, hogy valami perverz dolgot csináljak, hogy az egyik zuhanyzás alkalmával egy tálkába pisiltem, majd alaposan bekentem vele magam tetőtől talpig. Azt játszottam, hogy egy gyönyörű, izgató lány pisilt le, ill. kent be, és úgy, csupa pisisen kell magamat kielégítenem előtte. Jó nagyot élveztem, de természetesen közelébe sem ért egy valódi, páros móka élvezeti értékének. Ahogy látom, jönnek-mennek az ötletek, tanácsok a témában, ezért is írtam ezt le, hátha valaki kedvet kap kipróbálni.