toria78 Creative Commons License 2007.02.28 0 0 5397

Én a listámra felírt dolgaimat végzem :-)) van jó sok...

 

Illetve ma fiamban gyönyörködtem.

Ma egész nap jókedvű volt. Sem a déli, sem az esti alváshoz nem adtam ma neki cumit, illetve egyébként sem, mert nem volt morcos. A nappalinál azért volt fél óra bömbi, de aztán beájult, most este 3 mp nyekegés, majd bealudt. Eddig pedig a "cumisüveg ki, cumi be" volt a rend. Olyan jó. Már csak a kitartás kell!!!

Emellett egyre többször látom h érti, pl dinó, maci, elefánt, labda, kalapács, papucs, ilyesmi. Ma pl megszerezte a telefonomat, amíg a konyhéban pakoltam. Kérdem, hol van anya telefonja. Erre odament a járóka hátuljához, kivette bentről (mert ugye berejtette), majd odahozta.

Tegnap kivette a kezemből a poharat is, és ivott önállóan, majd letette, felvette megint stb. (a kanál még nem érdekli, egyelőre a szűk szájba tanulunk beletenni dolgokat mint pl a Cappys és bébiételes üvegbe kanalat.)

Csak a hab volt, hogy a komódtól ma "odaszaladt" hozzám, kb 4-5 lépés volt. Persze rájött, h ajjajj-én-még-nem-is-tudok-egyedül-menni, de pont elért.

Ennek örömére kisétáltunk!! a kapuhoz a napi postát megnézni.

 

Fogár, a megközelítésed tetszik. Ezeket nem lehet erőltetni, de eljátszani lehet.

Most a szavakon gondolkodom, hogy minden ruhát játékot stb jobban odafigyelve fogom mondani neki.

 

Mocorgó, jelentem, szopipárna kimosva, nem volt semmi gond. Köszi!!