waces Creative Commons License 2007.02.27 0 0 174
Nem fantazialasrol van szo, hanem informaciocsererol :)
Es nyilvan egy huszon-harminc millios kiadaskor az ember probalja a leheto legjobban elkerulni a negativumokat, a kellemetlen meglepeteseket.
Es mivel az elso utemesek mar alairtak a szerzodest ezert fordultam(fordultunk) hozzajuk, hogy konkret valaszokat kapjak (ami ugye megiscsak meggyozobb, mint a pletykak). Ha megerosited, hogy 100%-os tulajdonjoguk van a teljes telekre akkor egyreszt az oromteli, masreszt koszonom szepen az infot.

Az SR-nel semmilyen informacio nem erheto el. Lehet, hogy szerzodeskoteskor igen, de addig nem.

Abba most nem kerdes, hogy I. osztalyu es referencia lesz-e vagy sem (egyebkent nyilvan minden beruhazas egyben referencia is, de a GTC-nek nem ez az elso beruhazasa es azok tapasztalatai alapjan van meg hova fejlodni :) ).

Addig az ember nem kot szerozdest amig nem tudja, hogy mi lesz beepitve. Emlekeim szerint az eloszerzodes-tervezet resze volt, hogy szerzodeskoteskor anyaglistat kap az ugyfel. Ha nem akkor felejtos az alairas. Ugyanis utana mar nem fogsz tudni reklamalni. (Tudom, en vagyok tul negativ, de "only paranoid can survive" :) ).

Ps.: Nem azert szallok ki belole, mert megilyedtem a kezdeti nehezsegektol. Ez minden egyes uj epitesu ingatlannal megvannak. Az en okaim ennel sokkal profanabbak.
Előzmény: Pietro 72 (173)