waces Creative Commons License 2007.02.26 0 0 172
Ha valoban az ovek a telek akkor semmi gond, ha viszont nem, akkor az ember nem szivesen fizet olyanert, ami nem az o tulajdona :) De mint mondottam, az en informaciom meg tavaly decemberi, tehat boven valoszinu, hogy azota sokminden valtozott. (Mondjuk nekem helyrajzi szamra mas remlik, mert biztos vagyok benne, hogy '29' szerepelt a helyrajzi szamban)

Az engedmenyezesi infot koszi, ez megnyugtato (meg most mar legalabb tudom, hogy melyik bank all a project mogott, mert regisztraciokor ez meg nem volt egyertelmu)

A 'loftnal minoseg es keses is gond volt, de inkabb egy ott lako ismeros levelet vagnam majd ide be ha sikerul elernem (ezt igertem martindoc kolleganak is a beepitett konyhabutoros infoval kapcsolatban is), mert az hitelesebb mint, hogy en adnek masodkezbol infot :)
A keses alapvetoen nem gond, amig akceptalhato (1-2 honap). Mondjuk te az elozo lakassal szerencses lehettel, hogy sikerult a kotbert kisajtolni, de az ismeretsegi koromben a hasonlo csuszasok eseten (Madarasz, Homoktovis, Rozsaliget) nem ketyegett a lakoknak a kotber. (Az ujepites eseten en kicsit szkeptikus vagyok a "jo minoseg"-el kapcsolatban, de termeszetesen elhiszem, hogy vannak ilyenek is).

Nem titok termeszetesen a regisztracio (ami egyebkent elado:) ):
II. utemes lakas. SRII, B epulet, 2. emelet, 15. lakas (B1 tipusu).

Egyebkent az aktualis hirlevel
Előzmény: csibe74 (171)