zsanettka07 Creative Commons License 2007.02.17 0 0 931
Szasztok!
Valóban megesett már mással is ilyen "baleset" Sajnos velem is.
Tavaly májusban történt. Egész napom ügyek intézésvel, rohangálással telt és gondolni sem tudtam a WC-re nemhogy elmenni.Nyílvános WC-be egyébként sem megyek.Délután mielőtt haza indultam volna, elmentem a lányomért az óvodába. A kocsiban az úton már nagyon kellett pisilni. Az oviból hazafelé dugóba kerültünk, ami nem tett jót a helyzetemnek.A combjaimat összeszorítva vezettem. Amikor végre megindult a sor éreztem,hogy melegszik a bugyim.De ez kb.2 másodpercig tartott. Egy kevés becsorgott.
Amikor a házunk előtti parkolóba értünk már szinte biztos voltam benne,hogy be fogok pisilni.Keresztbe rakott lábakkal vettem ki a gyereket a gyerekülésből és összeszorított lábakkal elindultam a lift felé.A kislányom látta a járásomat és Meg is kérdezte, hogy:"anya pisilni kell"? Csak annyit mondtam,hogy nagyon. A liftre várni kellett és éreztem, hogy a nyomás egyre nagyobb.A liftben már "táncoltam"és amikor kiszálltunk a lépcsőházban nem tudtam tovább tartani.A lányom előtt bepisiltem. Életemben először fenőttként 28-évesen.Senkinek nem kívánom azt az érzést. Nagyon roszz volt azt érezni, hogy akaratom ellenére pisilek, látni,hogy terpesztett lábaim között folyik a lépcsőház padlójára.Majd bepisilve hazamenni.