shaish Creative Commons License 2007.02.16 0 0 5141

Sziasztok,

 

Toria, örülök h előkerültél!:)

Roli szép nagyfiú, nem is mondanám meg a súly alapján h hasmenéses volt, biztos bepótolta.

Én úgy tervezem h csak iskolás korában fog idegen nyelvet tanulni, szóval H.D. nálunk nem aktuális, de azért kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.

 

Kismica, ne depizz, jön a tavasz!!!

Rajzolás, hát sztem amikortól érdekli, nem is tudom milyen rajzeszköz az ideális elsőre....majd figyelek kinél mi jön be...

Filc sokáig nem, mi a 2.5 éves keresztfiainknak vettünk, de anyukájuk sztem átkozott minket miatta:DD úgy néztek ki a kölkök....de élvezték!:)

Gondolom vmi kis ceruza tompa véggel....jól megmarkolható...v zsírkréta?

Én imádok rajzolni, alig várom ezt a korszakot, meg gyurma és társa, de jó is lesz:)).

 

Ekcéma: mi kipróbáltuk a Halicart, javult tőle a helyzet. Aztán elfogyott és most habár vettem újat, de nem használom, mert nincs miért. Nem tudom h a Halicarnak ilyen tartós-e a hatása v magától jött rendbe. Mert amíg használtuk, voltak rajta foltok, igaz neki sosem olyanok h viszkessen, meg nem is volt sok....

Most nagyon örülök h szép a bőre.

Fürdőolajat meg testápolót azért használunk, most éppen az Eucerint. (a másik olaj a Linola fett volt, mindkettő büdös sztem:))

Rékust sztem nézesd meg dokival, mert ha viszket és vakarja, akkor könnyen felülfertőződik és csak romlik a helyzet.

 

Kisember most tízóraizik, komótosan pakolja befelé a kaját, olyan helyes:).

 

Kaja kérdés is volt, ki mikor mennyit...

Nálunk:

fél8: táp, kb 170ml

10: gyümölcs+vmi most éppen alma és sajt pár szem kölesgolyóval.

13: főzelék+husi v sajt.

17 után: gyümölcs+ tejtermék (túró, joghurt)

20.30: táp, kb 230 ml....mostanában inkább úgy van a vacsi, hogy amikor mi eszünk, ő is kap pár falatot, aztán fürdés, utána táp, de kevesebb, kb 180....

 

Fogmosás nálunk is táp előtt van, majd ha átállunk a teljesen közös vacsira, akkor lesz utána a fürdés+fogmosás....és gondolom az alvási rituálé a táp helyett vmi mese/dal lesz...majd kialakul.