LukréciaBorgia Creative Commons License 2007.02.13 0 0 24
Tudod én úgy vagyok vele hogy kinek ki/mi jön be. Úgy gondolom sok olyan dolgot mert leírni amit még előtte mástól nem olvastam, pedig elég sok "ezoterikus" könyvön átrágtam már magam, olyanokat amikhez nem kis bátorság kellett, mert beszélni már sokan beszéltek a vallásokról úgy általában, de leírni ennyire nyiltan még senki nem merte addig, legalábbis én nem találkoztam még olyan irodalommal ahol ezt ennyire részletesen taglalná bárki, tulajdonképpen anno ez volt az ami miatt puszta kíváncsiságból elmentem egy előadására, és ott ragadtam...hogy miért az szerintem tök mindegy, igazándiból nem ez a lényeg, hanem az hogy van akinek az általam is igen tisztelt Őszentsége a Dalai Láma írasai jönnek be jobban, van akinek Müller Péteré, vagy Richard Bach-é, esetleg Louise L. Hay é, vagy Gonda Istváné, akiket borzasztóan tisztelek, és akiknek az írásait nagyra tartom, és hidd el tudnám még sorolni azokat az írókat akiktől olvastam és mindegyikben volt legalább egy, de inkább több mondat ami épp aktuális volt, és segített abban hogy megoldjak egy olyan problémát amit addig megoldhatatlannak véltem, szerintem ez nyitottság kérdése, ha nem zárkózol el a világtól akkor lehet hogy pont attól kapod meg azt az egy mondatot akitől a hideg is futkos a hátadon, ez nem jelenti azt hogy innentől imádni fogod, csak észre veszed, ha elég ügyes vagy, hogy az elzárkózással az építő energiákat is kizárod, nem csak az általad sallangnak vélt dolgokat, (egyébként nem hiszem hogy minden könyvet meg kell venni, ezért vannak a könyvtárak) a legfonotsabbat nemrég tapasztaltam meg, eddig csak hallottam sokszor, de mostanában a bőrömön érzem, "felejts el mindent amit tudsz vagy tudni vélsz" ez az alapja mindennek, a gyermeki rácsodálkozás, amikor még előítélet mentesen tud a kíváncsiságod megnyilvánulni...esetleg érdemes megpróbálni...hátha új kapuk nyílnak és az eddig állónak látszó helyzetekről kiderül hogy nem is mozdulatlanok, csak mi nem voltunk elég rugalmasak ahhoz hogy együtt mozogjunk vele...
Előzmény: Törölt nick (23)