pathfinder01 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 597
én alapvetően egy vékonyabb, de arányos testalkatú emberke voltam, mikor elkezdtem szedni a szteroidot.

a kezdetben napi 32mg/napot szedtem, talán 2-3 hétig, így emlékeim szerint 10-12 nap után már jött a holdvilág arc. a piros csíkok lassabban jöttek, talán 2-3 hónap után fedeztem fel az elsőt a hasamnál, aztán szép lassan a hónaljam környékén is megjelentek.

hízni nem nagyon híztam, talán 2-3 kilót, pedig azért ettem amit megkívántam. hozzáteszemn, hogy ez talán nem a legszerencsésebb hozzáállás, de egy finom paprikáscsirkét nehéz visszautasítani :)

a koleszterinre, cukorra figyelni kellene, pláne mikor sok szteroidot szedsz, ezek az értékek egy kissé nekem is feljebb mentek, de a gyógyszer csökkentésével ezek is visszálltak a normál szintre.

és még egy fontos dolog, a calcium pótlás.a szteroid csontritkulást okoz, pláne ha sokáig kell szedned. erre is érdemes odafigyelni, és időnként megkérni a kezelőorvost, hogy egy csontsűrűség-mérés vizsgálatra küldjön el. bár ahogy olvastam nagyon tájékozott vagy, lehet, hogy nem mondtam ezzel újdonságot Neked :)

üdv.,
pf
Előzmény: Leszi76 (594)