dtamika Creative Commons License 2007.02.10 0 0 73501

Kinga, totál igazat adok neked. Engem is az háborít fel igazán, hogy nem őszinték a rendelet-alkotók és nem azt mondják, hgy most nincs pénz, muszáj mindenhonnét visszavennünk, kérjük az érintettek tanácsát, hogy lehetne ezt a leginkább elfogadható módon megtenni. Ehelyett vádaskodnak, igaztalan  gyanút keltenek az orvosokkal és az intézetekkel szemben, miközben mi nem tehetünk mást, mint hogy a saját reprodukciónkat rábízzuk. Bizalom nélkül viszont ez nem működhet. Csak ismételni tudom: felnőttnek kéne nézni minket és - amennyire csak ez lehetséges - igazat mondani.

 

Örökbefogadás: biztos igazad van, és 1 gyerek után sok mindenki elveti, de pl. nekem - bár van már egy nagy fiam - egész életemben vállalható alternatíva volt, akkor is, amikor még jó állapotban volt a petevezetőm. Gondolkodtam is rajta sokat, de egyedülállóként nem lett volna  esélyem. Pedig százszor inkább választottam volna ezt, mint valakit akaratán kívül "apává" tegyek. Most is boldog lennék örökbe fogadott babával  is, de a párom (még?) nem tart itt...:(   Egyébként vannak olyan ismerőseim, akik a világ természetesebb módján gondolkodnak örökbefogadáson, bár van saját kisfiuk is, mert a csaj kis híján ráment a szülésre, viszont több gyereket szeretnének.

Előzmény: kinga71 (73499)