shaish Creative Commons License 2007.02.09 0 0 4997

jó szülinapozást estére!

 

Beszéd: az apja az "aba/apa" ált, főleg ha hazajön és örül neki:) anya még nincs, én anya vagyok nálunk, tehát nem mama, de a kölök néha "mammog" nekem, hát nem tudom, majd kialakul....ő meg baba, ill néha Csaba, mármint ha magát látja a tükörben az baba, a Csabát meg próbálja ismételni.

A cica/tica az bezzeg megy, sőt, múltkor kinyögte h babacia, hát édes volt, persze nem volt ott babacica csak az cicás könyve, de akkor is:D.

Van viszont határtalan dumálás ala Csabi, szóval halandzsa, de hangsúlyozva ahogy kell:) és néha énekelve, hát az csúcs....

Mondani mondja h mama, papa, de nem a Mamára v Papára:) hanem ha mi mondjuk, ismétel...

 

Megmutatja a pocakját ha kérdezem:). (és erre abból jött rá h mindig simiztem öltöztetésnél a pociját, meg mondtam h mennyire szeretem ezt a kis pocakot itt.. aztán ő is simizte, így megkérdeztem és odamutatott:)) Azóta megy neki.

 

Kérsz puszit?-ra odanyomja a fejét:).

 

Guggolás, felállás stb van itt is, néha guggolva játszik, sztem az tök fárasztó lehet:).

 

Beszédben sztem a csajok lesznek ügyesebbek, a fiúk ált a nagymozgásokban, ez Rolinál és Csabinál is látszik szerintem. De ez nem baj, 1000% hogy dumálni fognak ők is, szépen, ahogy kell.

egyéves korukra a 2-3 szó tudatosan biztos meglesz, úgyhogy lemaradva sincsenek.

 

Előzmény: toria78 (4996)