Kormosvarjú Creative Commons License 2007.02.08 0 0 341
Ismételten megköszönném a visszajelzéseket (és meg is teszem): Köszönöm!!

Igen, ez benne volt az idei terveim között... mármint hogy menjek terepre, vagy a szabadba.
Megyek majd nyáron tájvédelmi körzetekbe(max 2-be), bár nem konkrétan ecélbó, de benne van a "top 5-ben". Terveztem, hogy viszek határozókönyvet, meg mindent amit kell...

Pont így gondoltam, ahogy mondtad, hogy majd megyek a hang(ok) után, és majd leskelődök.
De most még (lévén tél, és Pestmegye) csak annyit tehetek, hogy a vonaton sulibamenet hallgatom a lejátszón a madárdalokat, vagy épp fingáshoz hasonlatos dolgokat (túzok) és ha nem jut eszembe az állat kinézete, akkor előrántom a határozókönyvet, megnézem magamnak a jószágot, elolvasom a hozzáfűzötteket, és ennyi...



De köszönöm a többieknek is, köszönöm a különböző ágazatokról szóló ismertetést (Thick). Ja, nem ide szól, de olvastad már a Galaxis Útikalauz-t?


Nem, nem vagyok tagja (még) semmilyen szervezetnek sem... idén megyek több táborba is, és az sajna már nem fér bele, úgyhogy most marad az önképzés...


..::bocsi, ha érthetetlen vagyok, vagy össze-vissza, vagy ha kihagytam valakit... ilyen ez a nap::..
Előzmény: Szalkó (340)