Gamst Creative Commons License 2007.02.08 0 0 300

Szia Juanito7!

Kerala-nak már kifejtettem az idevágó gondolataimat, de a te hozzászólásod kapcsán még valami eszembe jutott. Írod, hogy a "azok a férfiak, akik nem mernek bőrcuccokat hordani, a homoszexuálisokra asszociálnak róla (kivéve bőrkabát)". Azt hiszem, ez úgy helyesebb talán, hogy ezek a férfiak azt gondolják, másoknak a homoszexualitás jut az eszükbe róla. Tehát akkor őket is ennek fogják nézni...

A nők pedig félnek, hogy kurvának nézik őket. Hát, ez is sarkítás, tudjuk mindketten...:)

 

Mások véleményével tényleg nem kell foglalkozni, ámbár annyival finomítanám ezt a gondolatot, hogyha valaki bőrszerkóban jelenik meg pl a munkahelyén (mondjuk egy jó bőrnadrágban), akkor számítania kell sajnos arra, hogy emiatt könnyen "elvághatja magát" a főnöke, a munkatársai stb. előtt (akik ugye automatikusan "arra" asszociálnak). Ezt nem biztos, hogy megéri kockáztatni. Ismertem egy lányt az előző munkahelyemen, aki felvállalta ezt, csakhát ő egy aránylag jó beosztásban volt, tehát jóval kevesebben voltak felette (ergo akik potenciálisan kirúghatták), mint ahány beosztottja volt...

Csak azt akartam ezzel mondani, hogy pl a munkahely esetében akár az egzisztenciáját is kockáztathatja az illető. Annyi mindenre van manapság példa, miért egy ilyen ok lenne a kivétel arra, hogy miért nem alkalmazzák tovább?

 

Gamst

 

 

Előzmény: Juanito7 (282)