Fogár Creative Commons License 2007.02.08 0 0 4979

hát ja, az isofixes ülésnek pont az a lényege, hogy nem a biztonsági öv fogja a gyereket+ülést+minden egyebet, hanem ugye az ülésbe rakott belső rögzítőrendszer

elég felháborító, hogy 1x kifizeted a kocsiba mint tartozék/extra---majd 2x annyi a gyerekülés is, ha olyat akarsz

 

mondjuk személyszerint nekem ez a concord c-line nagyon tetszik...a háttámlán hátul kell keresztbehúzni az övet, így nem dőlöngél, olyan fixen áll a kocsiban, hogy alig tudom megmoccantani

 

annyi a titka még esetleg a tuti ülésbehelyezésnek, hogy amikor berakjátok az ülést, egy felnőtt embernek célszerű beletérdelni és úgy belefeszíteni az övet, utáne mehet bele a gyerek.

 

mi is néztük ezt az isofix-es változatot...de lemondtunk róla a 70-80ezres ára miatt...

 

neglom üdv újra!

 

Jankának félig kint van a jobb felső 2es fogacska, egész jól viseli, csak néha sír miatta, éjjel is többször hallom, hogy nyafogna

 

nálunk egyedül járás még nem játszik, de tök sokáig megáll egyedül...próbálom, hogy áll egyedül, én eljövök tőle 1-2 lépést és nyújtom felé a kezem, hogy jöjjön...:) akkor hezitál picit, majd vigyor és ledobja magát négykézlábra és száguld :)

nálunk még nem jött el az idő az önálló menésre...pedig mindjárt 13 hónapos...kézen fogva száguldunk mint a szél..

 

Janka elkezdte ügyesen kifejezni néha mit akar.

pl ha hintázni akar, akkor megyünk a hintához, és megállunk mellette és rángatja

ha szomjas megyünk a konyhába és kéreckedik fel a pultra :)- mivel ott van a cumisüvege vízzel

meg ilyen apróbb dolgok...

kutyát kinevezte a legjobb pajtásnak, kihordja neki a játékokat és beül mellé a szivacsára és együtt játszanak...akkorákat szokott nevetni, hogy néha már én is elcsodálkozom...

 

ma megyünk fodrászhoz...már igencsak ránk fér...:)