shaish Creative Commons License 2007.02.05 0 0 4935

Nojkának és Balázsnak sok puszi, így utólag!:)

 

Betegeskedő apukáknak jobbulást, látom most főleg ők vannak soron...

 

MyBaby, jó téged olvasni! El tudom képzelni mennyire hiányzikHanka, de próbáld meg azért élvezni a pihenést pároddal, elvégre kettesben sem sokat vagytok, most romantikázzatok:).

 

Réka szókincse eszméletlen, csak ámulok, igazi cserfes kiscsaj!!

 

Toria, sajnálom:(. Engem is ilyenkor az keserít el, hogy milyen emberek vannak, csak úgy a másét elveszik, bemennek, stb....

 

Borcsi, biztos csini pocid lesz, hányingernek meg husss!!

 

Nálunk helyzet:

Duma egyelőre a baba-cica-apa témakörre korlátozódik, mármint ezek a gyakoriak, néha megpróbálja leutánozni vminek a nevét, próbálkozik a drága, a legjobb a bögre "böbbböööö":DD de ezek csak elvétve hangzanak el. Halandzsaszöveg persze non-stop:)). ja, meg kis unszolásra (nagyik) mamamamama, csak hogy örüljenek.

Formabedobó csak az egyszerűbb változat, egy luk, abba bele megy a duplo kocka és a kör is.

Montessori torony éljen, az tetszik neki, fel is tudja fűzni a karikákat a rúdra, és baromi elégedett magával ha sikerült:). Persze ha nem megy könnyen, akkor bepipul és eldobálja:) úgy bírom ha mérges:D.

Járás ezerrel, irányt is tud váltani, szóval nagyik igencsak ámultak a hétvégén.

Voltunk sétálni is, kézenfogva:), amikor elfáradt akkor apája nyakában utazott tovább, imád ott fönt lenni!

És ami még menő, a kukucs-bújócska, na azt a huncut pofit:).

Most meg éppen kifelé les az ablakon és rötyög vminek:).

 

Szóval mi sem unatkozunk, csinálja a programot a manó.

 

Ja, és lett jó kis cipője, éljenéljen:)!

 

Fogközök ugyanígy, én is úgy tudom h kis rés jó ha van.

Készülődik a többi fog is, ott dudorodnak,, fehérlenek, de még nem bújtak ki.....nyűg néha van miattuk, mutatja is h hol fáj, de szerencsére nem sokáig kínlódik....

 

Ertal, Kinga hazament?

Kajakiköpdösés nálunk nincs, ill, ha vmi nagyobb darab zavarja, akkor azt kitúrja.

Ha éhes, gondolom enni fog.