Fogár Creative Commons License 2007.02.03 0 0 4925

foghézag nálunk is ue...alul teljesen oké

 

adójóváírás mértéke...én nem nyilatkoztam, de semmiféle papírt nem kaptam erről. Ezt már kellett volna? Előző évre is el lett rontva, mert amikor mondtam a csajnak aki intézte,h igénylem, azt mondta---nekem nem jár---közben persze, hogy igen....ha most idén is elcsúszok vele, hát akkor nagyon mérges leszek, mert már fél éve vonják azt a 8000et tőlem havonta, miközben járna...lehet, hogy ez is akkor lesz rendben ha én magam járok utána. Manapság majdnem mindennel így van sajnos.

 

szerintem férjeddel beszélj, ezek nem játék dolgok.

 

én speciel azt csináltam, amikor folytonos nyafogást hallgattam, de nem ment el pár orvoshoz, hogy megmondtam neki, addig egy szót sem akarok többet hallani a fájdalmairól, amíg nem hajlandó orvoshoz menni...nekem ne sajnáltassa magát ha alapvetően nem akart tenni ellene semmit. Későbbiekben is jobb, ha az ember orvoshoz fordul, sztem azért elég sok mindent meg tudnak előzni, mint már kezelni....nemhiába vannak azért kitalálva. Persze nem mindenkinél jön be ez a megoldás, de lehet, hogy úgy kell velük kicsit bánni etéren, mint a gyerekekkel...el kell vinni őket aztán kész, nincs mese. :)

Előzmény: tracy71 (4924)