Mumu Creative Commons License 2007.02.01 0 0 660

Tivadar barat,ha eszrevetted a baloldalra soroltam a Toled is megimetelt mediakat.. Nem tudom mily csatonakrol eg beszelsz amelyek kihagytam legy szives ird  ide.Nevvel. En csk arra reagaltam amit mar nagyon unok: az allando ballib media tulsulyara. Az igazsag az hogy vabban tobben olvasaka ballib sajtot nezik a musort (de az is igaz nem sokal tobben ). De az a jobboldali kozonseg hobaja hogy nem emelteti a jobboldali mediak nivojat,nem ker tobbet mint mocskolodast es pletykat,sehol egy eszmei prezentacio,az oldal eszmei egyontetu  meghatgarozasa es a sokra tartott cel stuliusban erdemeskifejtese.  Eleg mint latod a jobboldal mediaja ,tolem lehettobb is,de olvai ,ereje es meggyozokepesege az ujakra annyi..l. Ezt erzik akik allitjak a tulsulybanvan a baloldali media. Ne feljtsd elk hoyg bar nagy a Fidest es szoicik kozotti kulonbseg mostansag de inkabb a szocik kozullettek tobben semlegesek de soha sem a masik oldalon.. A ket vilag kozott,sanos Magyarorszagnak, nincs meg most atjaro. Most keszulnek (mar tobb is ) hidak. Akik keszitik gyorsan oda akarnak erni az EU forrashoz... Mert ez a gyonyoru realitas..

:))

Előzmény: tivadar (659)