ronin83 Creative Commons License 2007.01.31 0 0 41

Mától szeretem a tejet :)!

Egyébként, ha jól tudom nem lesz ott a vb-n Tokyoban :(, viszont az eb-közvetítésen azt mondták, hogy csak kihagyja ezt az évet (tehát remélhetőleg nem vonul vissza). Addig is, várjuk vissza.

Előzmény: fridzsimen (39)