ronin83
2007.01.31
|
|
0 0
41
|
Mától szeretem a tejet :)!
Egyébként, ha jól tudom nem lesz ott a vb-n Tokyoban :(, viszont az eb-közvetítésen azt mondták, hogy csak kihagyja ezt az évet (tehát remélhetőleg nem vonul vissza). Addig is, várjuk vissza. |
Előzmény: fridzsimen (39)
|
|