fridzsimen Creative Commons License 2007.01.27 0 0 39

Köszi a képet...már ismertem....de mindíg jó újra látni!!!! :D Aranyos nagyon!!!

Ezen a fotón pedig a tejivást népszerűsíti!!! :D

 

 

 

Előzmény: ronin83 (38)