petiz Creative Commons License 2007.01.26 0 0 1314

hello,írok sok érdemit!

 

döbbenetes eredmény...

 

3 féle spray-t teszteltem

 

Bodyguard gázspray(ammóniás)

Pfeffer KO fog

Frist defense MK-8 paprrika spray

 

A teszt a következő volt: mindegyikkel lefújattam magamat,de úgy,hogy a szemembe nem mehetett. ez azt a célt szolgálta,hogy ha esetleg nem találnánk el a támadó szemét,csak az arcát. én is nagyon meglepődtem az eredményeken,hát megosztom veletek:

 

Első lett,és magasan vezeti a listát a Pfeffer KO. Remek hatás és baromira csípett meg égetett,és a szúró fájdalom is jelentkezett. nagyon szar volt barátaim,de hát éppen ez a jó. nagyon ajánlom mindenkinek.  10/9,5 pont

 

Második lett az ammóniás bodyguard spray. az telibe is talált, tünetek: légzészavar,enyhe csípés,és maró hatás lélegzés közben. hatásosnak bizonyult,alkalmas arra,hogy egy esetleges támadást megfékezzenek vele. 10/7 pont.

 

És végül és most tényleg utolsó sorban nagyon a lista végén kullog a frist defense féle natúr paprika spray. semmi nem volt. az arcomra fújták,és pici szaga volt,az csípett nagyon enyhén,hogy a korábbi hozzászólásokat idézzem,csak annyira,mint egy paprikás lecsó. ez az egyetlen amire nem mertem egy pontot se adni. a bőrrel érintkezve semmi eredmény. ha támadó lettem volna még agyon is vertem volna azt aki ezzel védekezik,csak dühítő hogy lefújnak vmivel,gyakorlatilag hangyairtóval vagy domestossal többre mész. nem alkalmas támadás megfékezésére,önvédelemre stb.  a folyadékot megnyaltam és a nyelvemet irritálta picit,gyakorlatilag olyan volt mint a burger kingben kapható csípős tortilla tekecs.  10/0.5 pont nagyon gyenge