forest240 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 196

ha 2 ütemű, akkor STIHL. Nincs más észszerű alternatíva itthon

De van...

Minden tiszteletem a Tiéd, kedves Gépdoki. Márcsak azért is, mert ha te nem lennél itt, akkor sem ez, sem a másik, és még több hasonló fórum sem lenne ilyen színvonalon. Tiszteletem azért, mert nem vagy rest a Téged megkeresők mindegyikének válaszolni, még akkor sem ha sokszor már unalomig ismételt dolgokról van is szó, amit egy kissé visszaolvasva megtalálhatnának. Nem szeretném, ha megbántanálak vele, mert nincs szándékomban, de ez a Stihl-ezés már kezd az agyamra menni. De most komolyan. Látod, most is billentyűzetet ragadok, holott semmi építő mondanivalóm nincs, csupán a felindultság pötyögteti velem, hogy léccilécci hagyd abba a Stihl istenítését, márcsak azért is, mert másoknak meg hányást teszel a szemükre, hogy más márkákat istenítenek. Persze, hogy jó a Stihl. Írta már itt le valaki, hogy szar? Nem írta, azért, mert ostobaságot írt volna. Ha valaki el van ragadtatva egy adott márkától, akkor ez azért van, mert nagyon meg van vele elégedve, tehát jó. Te pedig ahelyett, hogy elismerően bólintanál, regélésnek nevezed ezt mindenféle kevésbé ismert márkáról, mert csak a Stihl, meg a Stihl. Ne má! Tényleg nem kötözködni akarok, istenuccse, de szerintem Te még Komatsut nem is láttál... Ha pedig nem, akkor ne fikázd már le csiklóból, csak azért, mert nem az általad forgalmazott nagy Germán márka. Na ennyi mára a felindulás, de szerintem még sok is volt.