Törölt nick Creative Commons License 2007.01.26 0 0 885
Mégegyszer a rendelésről:

Szóval, ha valakinek megtetszik valami ebből a halberstadt-i boltból
www.modelltrain.com
akkor a következőkre kérném a Nagyérdeműt:
- "bettina" tárggyal írjon nekem egy e-mailt, benne lehetőleg a bolt által adott cikkszámmal jelölje meg a modellt (hadd ne én keressem meg!).
- én elküldöm a megrendelőt Halberstadt-ba
- visszaigazolják, hogy mennyi az annyi, én visszaírok a kollégának, hogy ez mennyi forintban.
- valamilyen úton-módon, de max 4-5 napon belül el kéne juttatni hozzám a pénzt, forintban, ami a modell(ek) ára + 30Euro DHL költség + 3500Ft banki költség.
- én átutalom a boltba pénzt, és innen kezdve nincs más dolgunk, mint várni a DHL-t.

Praktikus dolgok ezzel kapcsolatban:
- mivel a postaköltség tetemes, így érdemes összeállni az Uraknak, és összehangolni a rendeléseket, így oszlik a posta, és a banki költség is!
- Bettina-ek két hétig tartják a megrendelt cuccot, ha addig nem fut be hozzjuk a pénz, törlik a megrendelést. Ezért kértem, hogy a válaszom után 4-5 napra jusson el hozzám a pénz, mert a hazai bankrendszerben újabb 3-5 nap, mire Németországba kijut az átutalás.
- pénz Halberstadt-ba érkezésétől kb. egy hét - 10 nap, mire itt a csomag.
- modellek átvétele személyesen a műhelyben, vagy el is tudom postázni, de akkor a hazai postaköltséget is a vevőnek kéne fedeznie.

csíkos