ronin83 Creative Commons License 2007.01.26 0 0 37

Hát most nézzétek meg ezt a képet! Nem egy tündibündi ez a lány?! A macskát különben Mia-nak hívják.

Nagyon bízom benne, hogy láthatjuk a vb-n! Egyszer már meg kéne nyernie :D!