mérges a Creative Commons License 2007.01.24 0 0 735
Sziasztok! Én tulajdonképpen nem tartozom közétek, csak a történetem, ami a fiammal esett meg, az eset igen szomorú, bár csak az ő számára, de mint szigorú szülő azt mondhatom hogy a dolog következményeit igen csak megérdemelte! A történet: Ha megengeditek bemutatnám a fiamat: 17 éves kamasz fiú, rohadt gizda, vagány fiatalos cuccokba jár (pl Puma lapos spot cipők, Bofalook, stb), és az én elképzelésem szerint elég jó tanuló... Az iskolában félévi bizonyítvány osztás! A mai napon hozta haza a bizonyítványát. Az iskolában a mai napon vele ez történt: A fiún Vagány enyhény világos fiatalos ,enyhét feszülős farmer, kék-fehér-piros Puma(lapos) sportcipő található, haja tüsire zselézve(mellesleg szép szálkás 183 cm magas legény). A suliban nagyon rossz magatartása miatt figyelmeztették h állítsa le magát-késöbb le is állította magát az oka az hogy nagyon kellett pisilnie. Csak az volt a gáz, hogy az órából még volt 25 perc-hát jelentkezett hogy szeretne ki menni. Persze a tanár(teljesen jogosan!) nem engette ki, ennek következtében a 17 éves vagány kamasz fiam az óra vége elött mint egy 10 percel összehugyozta magát! mondani se kell hogy deréktól lefel mindene teljesen elázott, maga alatt kb 1 m átmérőjű tócsa éktelenkedet. De sajnos itt még nincs vége a mai napnak! A fent említett eset, és a rossz magaviselet együttesen egy szép Igazgatói intőt vont maga után. A gyerek haza jött az iskolából! : első pillantásra semmi különös , másodikra már valami nagyon szúrta a szemem, mondtam neki hogy gyere csak ide!-sunnyogva odajön hozzám és meglátom hogy mekkora folt van a nadrágján, kérdem mi történt, a válasz: egy kis baleset! jól van mondom. Köv, kérdésem, szeretném megnézni a félévit! kb vagy 5 perc könyörgés után át adta, a kis kék könyvecskét; Az érdemjegyeket olvazsgatom fentről lefele egymás után Irodalom:1, Történelem:1, Német:1, Statisztika:1, Marketing:1, a 12 db tantárgyból ennyi a bukás. Kérdem tőle mondom ez komoly?? azt mondja hogy igen-szemét lesütve... Hátra lapoztam, és mit láttam?? Azt a gyönyörű igazgatóit... azt hittem hogy megőrülök abban a pillanatban, azt sem tudtam hogy mit képzeljek, mondom neki kisfiam gyere csak ide! Fel áll és oda jön elém, mondom már értem hogy mi volt ez a kis baleset, és a félévi-minek köszönhető mind-ez????? a válasz egy hosszú csönd, az én válaszom meg Kettő akkora nagy pofont lekevertem neki, hogy abba a pillanatpan behugyozott, de úgy, én ilyet még nem láttam( a gyerek ugye állt, teljesen a nadrágja és cipője ismét elázott, alatta meg egy kurva nagy tócsa-folyt mindenfele.... mondani se kell hogy elsírta magát- mondom neki ne sírj inkább takaríts fel magad után..! a cipője is úgy átázozz hogy csak úgy cuppogott a lába amikor ment... Ez volt ma 16 óra körűl még mindig a szobájában pityereg és várja azt a pillanatot amikor merjen hozzám szólni egy szót is. Egy biztos nagyon haragszom rá, és még biztos bennem lesz ez az érzés a héten! És milyen érdekes-egy nagyon vagány Nagy gyereknek képzelő kamasz fiú, egy pillanatról a másikra milyen kicsi kis kisfiú lesz... hihetetlen! Köszönöm nektek hogy megoszthattam veletek a mai napunk eseményeit, és ezzel kicsit megnyugottam! Meg is látogatom a fiamat, hátha szeretne nekem mondani egyet s mást! :-S Legyetek jók.Üdv Péter