Alfrédi Creative Commons License 2007.01.23 0 0 731

Sziasztok! Szeretnék beszállni Közétek. Én is pisimániás vagyok mióta az eszemet tudom.Inkább a tartogatósok mint az elázósok kasztjához tartozom.(olyan vagyok,mint two) Izgat az,ha nyilvános helyen,nők közelében kell iszonyúan pisilnem és nincs hová elmennem.Ennél már csak az lehet izgibb,amikor egy nő kerül ilyen szorongatott helyzetbe és kétségbeesetten próbálja visszatartani...Már óvodás koromban izgatott a kérdés,hogy mi lenne,ha az óvonéni nem tudna egyáltalán elmenni wc-re?Lehet,hogy örökké kibírná? Merthogy a felnőttek sosem pisilnek be.Vagy egyszer mégis bepisilne? Akkor még nem tudtam eldönteni. De egyre jobban érdekelt,hogy mégis mi történne.? Késöbb,mikor tudtam,hogy a felnőttek is egyszer bepisilhetnek szerettem volna látni egy ilyet. De sose láttam. Olyat viszont láttam,hogy nők láthatóan feszengenek,lábaikat X-be rakják,vagy csak térdeiket diszkréten befelé döntögetik esetleg egy halk "sz"hang kiséretében. Idővel megtanultam jól beazonositani ezeket a jelzéseket. Ilyenkor azonnal elfogott az izgalom. Minden mást kikapcsoltam és figyeltem a nő mozdulatait,igyekeztem nem lemaradni semmiről,hátha elcsiphetek valamit,,,mondjuk végre egy bepisilést.

folyt köv.

Sziasztok!