fridzsimen
2007.01.23
|
|
0 0
32
|
Örülök ha neked is teszenek a képek!!! ;)
- Kedd: jégtánc kötelező, 14, páros rövid program, 19
- Szerda: férfiak rövid program, 12.15, páros kűr, 19
- Csütörtök: jégtánc original, 13.30, férfiak kűr, 18.30
- Péntek: nők rövid program 12.15, jégtánc kűr 18.30
- Szombat: nők kűr 12.30
- Vasárnap: gála 14
;) Európa Bajnokság programja!!! :o) tv >>> www.eurosport.hu ;D
Mi is felvételről!!!! :) |
Előzmény: doki84 (31)
|
|