eicu Creative Commons License 2007.01.20 0 0 8496

Szia mindenkinek

 

Most én is egy kicsit ide tudtam jönni. Ma itt volt a pici unokám is és ő elfoglalta a gépet. A mama és ő mellette nem igen jut időm netezni. Az anyja a gáztámogatási határozatok miatt állandan túlórázik így most nekem több jut a piciből mint egyébként máskor.  És én ennek nagyok örülök. Nos nem annak, hogy az anyjának sokat kell dolgozni, hanem annak, hogy itt lehet velem a pici.

A férjemnek is programja van most egy kicsit a magam ura vagyok de sajnos nem sokáig.

Elmesélem, hogy hónapokkal ezelőtt elkezdtem egy terítőt horgolni dohányzó asztalra és filé horgolással amit azelőtt még soha sem csináltam.

 

Az érdekessége az, hogy elkezdtem  valamilyen mintából a végén úgy fejezem be, hogy horgoltam ahogy jól esett vagy ahogyan a kedvem tartotta, de mintától lényegesen eltértem.

 

Nem biztos, hogy tökéletes és az sem biztos, hogy ez lesz a legremekebb kézimunka amit valaha meghorgoltak, de jól esik amikor felveszem és belehorgolok néhány sort.

Ha egyszer elkészül akkor megmutatom. A mindenapok gondjai után ez az egyetlen ami kikapcsol pihentet és megnyugtat.

Persze az unokáimat is szeretem, de mellettük azért nem lehet pihenni.

 

További szép estét és kellemés hétvégét mindenkinek.