pamall Creative Commons License 2007.01.19 0 0 706
Szia Two!

Igazából még nem tudtam eldönteni, hogy a fiúk bepisilése izgat-e. Eddig csak magamban, vagy valakivel együtt történt meg a dolog. Olyan még nem volt, hogy egy fiú kezdeményezett volna. Gondolom ezt olyan macsótlan eseménynek tartják, ezért titkolják és még maguknak sem merik bevallani, hogy jó.

Nekem is elég sok lelki problémát okozott az elején! Nem is az volt a fő gondom, hogy mások mit szólnak, mivel elég jól és sokáig el lehet titkolni. Az igazi gondot az okozta, hogy saját magamat úgy kell elfogadnom, hogy a bepisilés igazi szexuális kielégülést okoz. Két esemény segített tisztázni a helyzetet magamban:
1. Észrevettem, hogy titokban mások is élvezik a dolgot.
2. Nagyon jó a szex pisi nélkül is.
Ebből azt a következtetést vontam le, hogy teljesen normális vagyok, csak még egy kis plussz is van az életemben.


Azoknak, akik meg szeretnének nézni közben!

Nem hiszem, hogy bárhol is utaltam volna arra, hogy prosti lennék. Ez nem mutatvány, hanem egy életforma és azt csak azokkal szeretném megosztani, akikkel bizalmas/szerelmi viszonyban vagyok.

Ha így is megfelelek, szívesen maradok ezen az oldalon és örülnék, ha kölcsönösen megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat és történéseinket.
Előzmény: Törölt nick (701)