WetFun Creative Commons License 2007.01.18 0 0 699

Sziasztok!

Szia Pamall!

 

Nagyon jó volt olvasni a sztoridat, teljessen beleéltem magam. Felvillanyozódtam nem tagadom. Eszembe jutott róla, hogy az előző barátnőmet hogyan vezettem bele én is a dologba. Közösen nyaraltunk a tenger mellett, és egy szabadstrandra jártunk ahol nem volt mosdó. Feltünt, sose panaszkodik hogy pisilnie kell, gondolom a lubickolás közben a vízben elvégezte. Aztán a második-harmadik napon gondoltam próbára teszem. Már eléggé kellett, és szóltam neki hogy pisilni kell. Mondta menjek be a vizbe, ott senki sem látja. Mire én, hogy most nincs kedvem mert fázom. Kb 15-20 perc után újrakezdtem, de mondtam hogy nem birom sokáig, és azért sem megyek be. Észrevettem ezután hogy bámulja a gatyámat, ami addigra csontszáraz lett. Nem volt közvetlen mellettünk senki, de ha lett volna se zavar. Egyszercsak felültem a napozóágyon, lenéztem a gatyámra, mondtam hogy eddig bírtam bocsi, és beleengedtem az összes pisit. Rettenetesen eláztattam magam. Ő elöször csak tágra nyitott szemekkel nézett, aztán pár másodperc múlva láttam körülnéz, lepillant a bikinialsójára és Ő is belepisil. Összenéztünk, és együtt nevettünk az egészen. Innentől a folytatást nem kell mesélnem.

Még annyit, hogy a jelenlegi párom nincs beavatva, de ha eljön a strandszezon bepróbálkozok. Remélem sikerrel.

Üdv Mindenkinek. Tibi