144000 Creative Commons License 2007.01.18 0 0 286
„Sohasem utasítalak  vissza. Valahányszor eljössz, hogy befogadj engem, örömtől repes Szentséges Szívem. Oly kicsivé váltam a kis fehér Ostyában! Amikor magadhoz veszel, elfogadsz engem, és ha ezáltal elfogadsz, elismered az Igazságot. Én és te akkor egy vagyunk, közösségben vagy velem, és mi lehet annál gyönyörűségesebb, mint velem lenned, a te Isteneddel! Van-e ennél tisztább és szentebb találkozás? Én, a te Istened találkozom veled, teremtményemmel. Én, a te Megváltód és te, akit megváltottam. Én, Jézus felfoghatatlanul szeretlek! Hogyan kételkedhet bárki is szeretetemben bemocskolva ezt a tiszta és szent szeretetet? Hogyan kételkedhettek annyian abban, hogy jelen vagyok a Szentostyában? Oltáriszentségemet nem lenne szabad kiönteni, vagy úgy bánni Vele, mintha nem lenne szent! Ha megértenétek, hogy mit kínálok fel nektek, és kit fogadtok magatokba, szüntelenül áldanátok. Nézzétek! Amikor angyalaim rátok tekintenek a magasból, még ők is azt a táplálékot kívánják, amelyet ti magatokhoz vehettek, ők azonban nem. Úgy látom, hogy közületek sokan nem értik meg teljességét... A szeretet foglya vagyok minden egyes tabernákulumban, várva és remélve, hogy meglátogattok.. Közeledjetek hozzám mindannyian, akik még ebben a pusztaságban bolyongtok! Jöjjetek hozzám megigazultan és tisztán! Hadd örvendjek bennetek! Azzal szerezzetek örömet Szívemnek, hogy bűnbánatot tartotok, beismeritek bűneiteket. Ne mondjátok: "Miért kell gyónni? Semmi mondanivalóm sincs gyóntatóm számára!" Ne tartozzatok azokhoz, akik elveszítették a bűn iránti érzéküket. Bár messze vagytok attól, hogy tökéletesek legyetek, némelyek mégis úgy viselkednek, mintha tiszták lennének, és elérték volna a tökéletességet. Legyetek alázatosak, legyetek alázatosak! Könnyen felismerhetitek bűneiteket, ha őszinte szívvel imádkoztok, és megkértek, hogy segítsek felismerni. Boldogok, akik engedelmeskednek törvényemnek, követik tanításomat, és tisztelik szentségeimet. Boldogok, akik igaz hittel jönnek hozzám, hogy egyenek és igyanak engem.   Szent vagyok, ezért szentként bánjatok velem, hogy kiáraszthassam rátok ebben az igen szent pillanatban kegyelmeimet, amelyek életre keltik lelketeket. Nem rejtem el gazdagságomat, ingyen adom még a legkisebbnek is. Jöjjetek, úgy égek a vágytól, hogy veletek legyek! Ezért ne siessetek, és ne türelmetlenkedjetek imádkozás közben, ne gúnyoljátok ki a jámborságot! Gondolkozzatok és elmélkedjetek parancsolataimon, még ha nem is láthattok engem. Mondom nektek, hogy felettetek tartom kezem, és leheletemet hagyom rajtatok. Megáldalak benneteket.
Legyetek eggyé!”